Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

KENDİNE İYİ BAK // 15 ARALIK SALI SAAT 08.00

YENİ BÖLÜM

KENDİNE İYİ BAK

15 ARALIK SALI/08.00

Genel İzleyici

İSTEKLERİMİZİN OLUŞMASINA ENGEL OLAN DURUMLAR NELERDİR?

Hayat senin baktığın kadar güzel!

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel milföylü kolay hazırlanabilen lezzetler “pratik talaş böreği” ve “çıtır lahmacun” tariflerini veriyor. Yazar-Yaşam Koçu Sedef Sade isteklerimizin oluşmasına engel olan durumları, isteklerimizin oluşmasını sağlayan durumun ne olduğunu, hayatta yaşamış olduğumuz kısır döngülerin asıl sebebini söylüyor. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Uğur Anıl Bingöl meme rekonstrüksiyonu, onarımı nedir, meme onarımı için uygun aday kimdir, bu konuda kriterler nelerdir, meme protezi meme kanseri sonrasında gerekli kontrolleri engeller mi sorularını yanıtlıyor. Diş Hekimi Dt. Tuğçe Yağmur Tepekaya ise çürük hakkında bilgi verirken, ideal ağız bakımının nasıl olması gerektiğini ve diş beyazlatmanın nasıl yapıldığını anlatıyor.

Ebru Akel‘in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

Kendine İyi Bak”, 15 Aralık Salı günü saat 08.00’de Show TV’de!

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli