e
sv

KARDEŞLERİM – 6 MART CUMARTESİ – SAAT 20.00

164 okunma — 05 Mart 2021 14:38

KARDEŞLERİM’İN

HAYAT MÜCADELESİ…

KARDEŞLERİM

(Yeni Bölüm)

Gerçek kardeşlik paylaşılan acıda başlar.”

Hiç beklemedikleri bir anda hem anne hem de babasız kalan 4 kardeşin kalplere dokunan sıcacık hikâyesini anlatan “Kardeşlerim” yeni bölümüyle

Cumartesi akşamları atv’de ekranlara geliyor.

Yayın Tarihi : 6 Mart 2021 / Cumartesi

Yayın Saati : 20.00

Yapımcı : NGM

Yönetmen : Serkan Birinci

Hikâye ve Senaryo : Gül Abus Semerci

Oyuncular : Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Damlasu İkizoğlu (Melisa), Gözde Türker (Harika), Kaan Sevi (Mazlum), Melis Minkari (Aybike), İrem Salman (Talya), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk).

3.Bölüm Özeti:

İNCE RUHLU ÇOCUKLARDIK, KARANLIĞA KAFA TUTAN…”

Akif, Kadir’e çocukların hayatlarını değiştirecek bir teklifte bulunur. Çocuklar geçinebilmek için hayat mücadelesi verirken aynı zamanda da yeni okullarında beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Ömer ve Oğulcan’ın Doruk’la kavgası onları başka bir belaya sürüklerken Kadir olaylara kayıtsız kalamaz. Amcaları Orhan, Şengül’ün entrikalarına rağmen çaresizliklerine çözüm arar. Nebahat, Akif’in kendisini aldattığından şüphelenmeye başlar. Melisa’nın doğum günü partisinde bombanın pimi çekilir. Aybike herkesi etkileyecek bir olay çıkarır.

Kardeşlerim, yeni bölümleriyle Cumartesi akşamları atv’de!

3.Bölüm tanıtımı: https://www.atv.com.tr/webtv/kardeslerim/fragman/3?id=908e6980-1de7-4651-94d4-19e326251e06

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli