Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

Kanal D, “Coşkun Sabah, “Neler Oluyor Hayatta”

Coşkun Sabah, “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlanarak tepki çeken durumla ilgili açıklama yaptı.

 

https://www.kanald.com.tr/neler-oluyor-hayatta/ozel-klipler/coskun-sabah-neler-oluyor-hayatta-programina-canli-baglanarak-tepki-ceken-roportaja-isyan-etti

https://www.youtube.com/watch?v=KVc0rNZoQtA

 

Coşkun Sabah, “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlanarak tepki çeken durumla ilgili açıklama yaptı.

Coşkun Sabah, Kanal D’nin sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’ nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına canlı bağlanarak tepki çeken durumla ilgili açıklama yaptı.

Ünlü müzisyen kendisine iftira atıldığını söyleyerek, “İspat edilsin, ses kaydını istiyorum” dedi. Bunun üzerine sunucumuz Hakan Ural’ın röportajın “Ben bir kez Diyarbakırlı’yım. İzmirli, Aydınlı, Manisalı bunun üzerine düşünmeyebilir ama bir Urfalı, Diyarbakırlı, Antepli bunun üstüne düşer” cümlesini okuyarak bu sözleri sarf edip etmediğini sorması üzerine de “Ben bunları söyledim, bunda ne var?” ifadelerini kullandı. Ardından programımızda ilk kez müzisyen ile yapılan röportajın ses kayıtları yayımlandı. Röportajın içeriğinin birebir örtüşmesinin üzerine “Bunda bir şey yok ama ben ötekileştirmedim, ben sadece başlıkta yazılan cümleyi ben söylemedim” ifadesini kullandı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli