e
sv

KAHRAMANLARIN HİKAYESİYLE KIRMIZI KAMYON GELİYOR!

179 okunma — 20 Ocak 2021 10:59

MERAKLA BEKLENEN KIRMIZI KAMYON’UN İLK TANITIMI YAYINLANDI!

Show TV’de ekranlara gelecek olan, 10. Ev imzalı yeni dizi ‘Kırmızı Kamyon’un çekimleri tüm hızıyla devam ederken, dizinin ilk tanıtımı seyirciyle buluştu.

 

Suavi Doğan ve Kerem Çatay’ın ortaklığında kurulan 10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği; etkileyici hikayesi ve zengin kadrosuyla dikkat çeken ‘Kırmızı Kamyon’ çok yakında Show TV’de izleyici karşısına çıkmak için hazırlanıyor. İtfaiyecilerin zorlu hayatlarını, tehlike dolu maceralarını ve birbirlerine olan bağlarını anlatırken dram ve aksiyonu buluşturan ‘Kırmızı Kamyon’ dizisinden ilk tanıtım yayınlandı. İtfaiyecilerin göze aldığı fedakarlıkların göz doldurduğu tanıtımda aksiyon dolu sahneler heyecanlı ve temposu yüksek bir hikayenin sinyallerini verdi.

 

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın oturduğu, senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleminden çıkan ‘Kırmızı Kamyon’un oyuncu kadrosunda Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırDeniz HamzaoğluAslı OrcanBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatMelisa AkmanUğur Arda BaşkanSümeyye AydoğanEfekan CanGerçek Sağlar AlnıaçıkSüreyya KilimciHasibe ÖzgürOnur YarTuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu bir araya geliyor.

‘Kırmızı Kamyon’ çok yakında Show TV’de başlıyor!

İşte Kırmızı Kamyon’un İlk Tanıtımı;

 

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/kirmizi-kamyon-ilk-tanitim/92708

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli