Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

İTFAİYECİLERDEN ‘KIRMIZI KAMYON’ EKİBİNE ÖZEL EĞİTİM!

İTFAİYECİLERDEN ‘KIRMIZI KAMYON’ EKİBİNE ÖZEL EĞİTİM!

 

Çok yakında Show TV’de ekranlara gelecek olan 10. Ev imzalı ‘Kırmızı Kamyon’ dizisinin ekibi yoğun bir tempoyla çalışmalarına devam ediyor. Kahraman itfaiyecilerin hayatlarını seyirciyle buluşturacak olan dizinin oyuncuları çekimlerin öncesinde İstanbul İtfaiyesi Eğitim Merkezi’nde özel itfaiye eğitimi alarak mesleğin inceliklerini öğrendi.

  1. Ev’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi ‘Kırmızı Kamyon’un ekibi uzun süren hazırlıkların ardından geçtiğimiz günlerde çekimlere başladı. Dizinin oyuncuları bu hazırlık sürecindeİstanbul İtfaiyesi Eğitim Merkezi’nde kapsamlı bir itfaiye eğitimi aldılar. Eğitimlerini tamamlayan oyuncular sertifikalarınıİstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Başkanı’ndan teslim alarak başarılarını tescillediler.

Bu eğitimlerin yanı sıra, danışman personel itfaiyeciler bir yandan set ekibine çekim sürecinde eşlik ederken bir yandan da senaryo ekibiyle ortak ve titiz bir çalışma yürütüyorlar. Çekimler sırasında kullanılan teknik ekipman ise ağırlıklı olarak Yalova İtfaiyesi ve Yalova’ya bağlı Çiftlikköy İtfaiyesi tarafından sağlanırken İstanbul İtfaiyesi de benzer şekilde teknik ekipman ile dizi ekibini destekliyor.

Aksiyon dolu sahneleriyle dikkatleri üzerine çekecek olan ‘Kırmızı Kamyon’un merakla beklenen hikayesi çok yakında Show TV’de izleyicilerle buluşacak.

Kadrosunda Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırDeniz HamzaoğluFatih AlAslı OrcanBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatMelisa AkmanUğur Arda BaşkanSümeyye AydoğanEfekan CanGerçek Sağlar AlnıaçıkSüreyya KilimciHasibe ÖzgürOnur YarTuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi isimlerin buluştuğu ‘Kırmızı Kamyon’un senaryosu Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleminden çıkarken dizinin yönetmen koltuğunda ise Osman Kaya oturuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli