Sıradaki içerik:

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

İŞTE ŞEREF SÖZÜ’NÜ ANLATACAK DEV OYUNCU KADROSU!

ŞEREF SÖZÜ

İŞTE ŞEREF SÖZÜ’NÜ ANLATACAK DEV OYUNCU KADROSU!

.

Yeni sezonda Show TV ekranlarında izleyici huzuruna çıkacak, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Şeref Sözü’, yeni sezonun fenomen dizisi olmak üzere gün sayıyor!

.

MERAKLA BEKLENEN DİZİNİN TAM KADROSU!

.

Cevdet Mercan’ın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün zengin oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude GülerHülya DarcanAras Aydın, Meltem GülençÖykü ÇelikUmut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.

.

Çarpıcı hikayesi, yıldızlarla dolu kadrosu ve görkemli setiyle ekranların yeni fenomeni olmaya hazırlanan ‘Şeref Sözü’ için 480 bin m2’lik bir ada dev bir platoya dönüştürüldü!

.

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan ‘Şeref Sözü’, yapımları ile dünyanın her köşesine ulaşan TIMS&B Productions’ın vizyonu, fenomen olmuş dizilerin yönetmeni Cevdet Mercan’ın rejisi ve hafızalardan silinmeyen dizi hikayelerinin senaristi Eda Tezcan’ın kalemi ile yeni sezonda adından söz ettirecek.

.

ŞEREF SÖZÜ YAKINDA SHOW TV’DE!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli