e
sv

İNSANIN MUTLULUK FONKSİYONU NEDİR?

3867 okunma — 16 Ağustos 2020 17:06
GÜLÜMSEME

Hayat senin baktığın kadar güzel!

.

Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle!

.

“Kendine İyi Bak”ta bugün; Girişimci Arif Burak Zengi camdan mutfak tasarımına dair merak edilenleri yanıtlıyor. Davranış Bilimleri Uzmanı Yeliz Ceyran insanın mutluluk fonksiyonunun ne olduğunu, bize yalan söylendiğini nasıl anlayacağımızı, davranış analizinde doğru bilinen yanlışları anlatıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş estetik operasyon için en doğru kararın nasıl verildiğini açıklarken, Protez Uzmanı ve Diş Hekimi Dr. İlker Arslan her isteyene istediği şekilde diş yapılır mı, gülümseme tasarımı nedir, diş kemiği kaybı diş tedavisini nasıl etkiler sorularını yanıtlıyor.

.

.

Ebru Akel‘in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

.

“Kendine İyi Bak”, 17 Ağustos Pazartesi günü saat 08.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • İbrahim 1 sene önce
  • Güzel bir diziye benziyor. Eğer sürükleyici bir senaryosu varsa izlenir. Yoksa vakit kaybı. Ama Show TV’nin dizileri güzel oluyor genelde.