e
sv

HERCAİ – YENİ BÖLÜM – 14 MART PAZAR – SAAT 20.00

163 okunma — 12 Mart 2021 18:28

Reyyan,

Miran’a öleceğini söyler

HERCAİ

(Yeni Bölüm )

 

İntikamdan doğan imkansız bir aşk masalı ”

 

Yayın Tarihi : 14 Mart 2021 / Pazar

Yayın Saati : 20.00

Yapımcı : Mia Yapım

Yönetmen : Ali İlhan

Senaryo : Feraye Şahin, Zeynep Şirin Yalgın, Berşan Tan, Pelin Gülcan, Nergiz Herdem İnce

Oyuncular : Akın Akınözü (Miran Aslanbey), Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu), Ayda Aksel (Azize Aslanbey), Serhat Tutumluer (Hazar Şadoğlu), Macit Sonkan (Nasuh Şadoğlu), Gülçin Santırcıoğlu (Sultan Aslanbey), İlay Erkök (Yaren Şadoğlu), Zuhal Yalçın (Asiye).

63. Bölüm:

Duydukları karşısında şoke olan Reyyan, Dilşah’ın gerçek yüzüyle bir kez daha karşılaşır ve ona karşı tedbir almak zorunda olduğunu anlar. Bu sırada Azat’ın ortadan kaybolmasının sorumlusu olarak Miran’ı gören Cihan ise elinde silah, düğün evini basar. Füsun’un yaptıklarını öğrenen Zehra gözü dönmüş bir halde Aslanbey konağına giderken Miran’dan daha fazla gerçekleri saklayamayacağını anlayan Reyyan ikisi için güzel bir akşam hazırlar. Aynı gece, Miran’ın da Reyyan’a bir sürprizi vardır ancak olaylar beklenmedik biçimde gelişir. Miran karanlık ve sonu felaket bir yola girmek üzeredir, onu durdurabilecek tek kişi ise Reyyan’dır.

63. Bölüm tanıtımı için: https://www.atv.com.tr/webtv/hercai/fragman/63?id=5b323da8-4d4f-4766-b204-9d85b8a85283

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Gozde 6 ay önce
  • son zamanlarda Dilşah reyyanin çok üstüne gitmeye başladı ölüm haberi mirani çok etkileyecek gelecek bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz..