Sıradaki içerik:

WATERWORLD (SU DÜNYASI) ATV’DE!

HEM LEZİZ HEM ZAYIFLAMAYA YARDIMCI TARİFLER!

YARDIMCI TARİFLER

.

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

.

YARDIMCI TARİFLER

.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

.

Hayat Güzeldir’de bugün; Dr. Fevzi Özgönül hem leziz hem zayıflamaya yardımcı “masum yaz dondurması”, “bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı soğuk çay” ve “ödem söktürmeye yardımcı yaz içeceği” tarifleri veriyor. Uzman Estetisyen Selin Sohtorikoğlu tatil öncesi lazer epilasyon yaptıracak olanların dikkat etmesi gerekenleri aktarırken, Taç Tasarımcısı Tuğba Yüce taçlar hakkında merak edilen konuları anlatıyor. Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hamit Çelik tedaviye rağmen tansiyonu düşmeyen hastaların tanısı ve tedavisi nasıl yapılır, nefes darlığı, akciğerin su toplaması, bacaklarda şişliğin sebepleri neler, baş dönmesi ve yürürken sendeleme hangi sorundan kaynaklanır sorularını yanıtlıyor.

.

“Hayat Güzeldir”, 5 Temmuz Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli