Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

HAYAT GÜZELDİR // 5 ARALIK CUMARTESİ SAAT 08.15

YENİ BÖLÜM

HAYAT GÜZELDİR

5 ARALIK CUMARTESİ/08.15

Genel İzleyici

GELİN MAKYAJLARINDA NELER BAZ ALINIR?

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’de bugün; Podolog Elif Demir medikal ayak bakımının ne olduğunu açıklarken, Ortodonti Uzmanı Abidin Acar diş çapraşıklıklarının genel sağlık açısından ne gibi sonuçları olduğunu anlatıyor. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ahmet Dilber kadınların meme şekliyle ilgili en fazla hangi şikayetlerinin olduğunu, hangi hastalara damla protez hangi hastalara yuvarlak protezin uygun olduğunu aktarıyor. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Akın İnalöz anneler doğumdan ne kadar süre sonra estetik yaptırabilir, sezaryen ve normal doğum arasındaki deformasyon farklılıkları nelerdir sorularını yanıtlıyor. Türban ve Makyaj Uzmanı Tuğba Şenyer türban tasarımı ve gelin makyajı hakkında bilgiler paylaşıyor.

 

Hayat Güzeldir”, 5 Aralık Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli