Sıradaki içerik:

ELİF TAYURAK ANNESİNİN ÖLÜMÜ İLE İLGİLİ DETAYLARI ANLATTI! – NELER OLUYOR HAYATTA

HAYAT GÜZELDİR // 26 ARALIK CUMARTESİ SAAT 08.15

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

HAYAT GÜZELDİR

26 ARALIK CUMARTESİ/08.15

Genel İzleyici

SOSYAL MEDYA KULLANIMI ESTETİK AMELİYATLARI NASIL ETKİLEDİ?

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’de bugün; Şef Suna Aydın et yerine nohutla enfes bir köfte yapmak isteyenlere “fırında falafel köfte” yapıyor. Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Mete Karatay beyinde tümör oluşumu hakkında bilgiler aktarıyor. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Engin Selamioğlu daha önce korona enfeksiyonu geçirenler estetik ameliyat olabilir mi, sosyal medya kullanımı estetik ameliyatları nasıl etkiledi, estetikte acil yapılması gereken ameliyatlar nelerdir sorularını yanıtlıyor. Üroloji Uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman gece yatak ıslatmanın nedenlerini ve kaç yaşına kadar normal kabul edildiğini anlatırken, Ortodonti Uzmanı Uzm. Dt. Samet Çelik ise şeffaf plak tedavisinin ne olduğunu açıklıyor.

Hayat Güzeldir”, 26 Aralık Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli