Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

HAYAT GÜZELDİR // 20 ARALIK PAZAR SAAT 08.15

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

HAYAT GÜZELDİR

20 ARALIK PAZAR/08.15

Genel İzleyici

ÇOK PRATİK VE LEZZETLİ VEJETARYEN TARİFLER

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’de bugün; Şef Suna Aydın çok pratik, lezzetli ve farklı vejetaryen tarifler “yumurtasız sütsüz kek” ve “vegan çi börek” yapıyor. Güzellik Uzmanı Seher Öztürk hangi cilt tipinin ne şekilde temizlenmesi gerektiğini, hücre yaşlanması sürecinde nelerin yapılması gerektiğini söylüyor. Güzellik Uzmanı Cansu Sarı kalıcı makyaj uygulaması hakkında bilgilendirirken, kişilerin güzellik ve bakım işlemlerini yaptırırken dikkat etmesi gerekenleri açıklıyor. Ortodonti Uzmanı Dr. Halil Toros Bingöl ortodontik tedavi alanındaki gelişmeleri, şeffaf plak tedavisini ve avantajlarını anlatıyor. Estetik, Plastik Rekonstrüktif Cerrah Doç. Dr. Tahsin Görgülü yüz germe ameliyatı kimlere uygulanır, cerrahi olmayan yöntem ile yüz gençleştirme teknikleri var mıdır, alt-üst göz kapağı estetiğinden sonra iz kalır mı sorularını yanıtlıyor. Medikal Direktör Nihat Özcan ise saç ekimi işlemi hakkında önemli bilgiler aktarıyor.

Hayat Güzeldir”, 20 Aralık Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli