Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

HAYAT GÜZELDİR // 19 ARALIK CUMARTESİ SAAT 08.15

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

HAYAT GÜZELDİR

19 ARALIK CUMARTESİ/08.15

Genel İzleyici

YILBAŞI GECESİ İÇİN YAPABİLECEĞİNİZ ENFES TARİFLER

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’de bugün; Şef Suna Aydın yılbaşı gecesi için şık sunumu ve enfes tadıyla “yeni yıl kurabiyesi”, “kestaneli pilav” ve evde de yapabileceğiniz “susamlı çubuk atıştırmalıklar” yapıyor. Ozonterapist ve Fonksiyonel Tıp Hekimi Uzm. Dr. Nur Topcu ozon terapisi hakkında bilgilendiriyor. Güzellik Uzmanı – Skinolojist Esra Küçükkarasu ve Kimyager – Skinolojist Elya Düz cilt bakımının nasıl ve ne kadar aralıklarla yapılması gerektiğini, kalıcı fondöten uygulamasının ne olduğunu, anti aging bakımlarında kullanılan teknikleri anlatıyor. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter kapalı burun estetiği ne demektir, ideal burun nasıl olmalıdır, hastalar en çok nasıl burun istiyor sorularını yanıtlıyor.

Hayat Güzeldir”, 19 Aralık Cumartesi günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli