Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

HAYAT GÜZELDİR // 13 ARALIK PAZAR SAAT 08.15

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

HAYAT GÜZELDİR

13 ARALIK PAZAR/08.15

Genel İzleyici

PAZAR GÜNÜNE RENK KATACAK TARİFLER

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

Hayat Güzeldir’de bugün; Şef Suna Aydın Pazar gününe renk katacak “tarhanalı bulgur köftesi” ve “tahinli kek” tariflerini veriyor. Uzman Estetisyen ve Make Up Artist  Perihan Yerşen cilt bakımı nedir, dermapen ne işe yarar, buz lazer epilasyon nasıl bir işlemdir sorularını yanıtlıyor. Fitoterapist Dr. Şenol Şensoy kanser vakalarının neden sürekli arttığını, fitoterapinin kanser üzerindeki etkilerinin neler olduğunu, kısırlık tedavisinde fitoterapinin yerini açıklıyor. Yara Bakım Koordinatörü Anıl Şen diyabetli kişilerin nasıl ayak bakımı yapması gerektiğini, varis yarasının nasıl tedavi edildiğini ve yatağa bağımlı hastalara nasıl bakılması gerektiğini anlatıyor. Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Uzm. Dt. İhsan Özgür Oşar ise diş eti estetiği için kullanılan yöntemleri ve hastaların iyi bir gülüş tasarımına nasıl sahip olabileceğini söylüyor.

Hayat Güzeldir”, 13 Aralık Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

 

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli