e
sv

Hakan Ural canlı yayında ateş püskürdü…

16 okunma — 07 Eylül 2021 23:00

Hakan Ural, Kayseri’de yaşanan çirkin olaya canlı yayında ateş püskürdü!

https://www.kanald.com.tr/neler-oluyor-hayatta/ozel-klipler/hakan-ural-kayseride-yasanan-cirkin-olaya-canli-yayinda-ates-puskurdu

https://www.youtube.com/watch?v=6kvqFTKMNMc

 

Hakan Ural canlı yayında ateş püskürdü…

 

“Falakaya yatıracağım der, gözünü bağlar keser!”

 

Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında, Kayseri’de para karşılığı anlaştığı maddi durumu olmayan kadınları, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı ortaya çıkan kargo çalışanının yaptıklarına yer verildi.

 

“Para karşılığı falaka” olayında ortaya çıkan eziyet görüntülerinin ardından kargo çalışanı gözaltına alındı. Kimsenin şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakıldı. İfadesinde ise evli ve 2 çocuğu olduğunu belirterek “Kadınlarla sosyal medya üzerinden tanıştım. Fenomenlik için yaptım. Kimseye zorla bir şey yapmadım. Suç olabileceğini düşünmedim” dedi.

 

“FALAKAYA YATIRACAĞIM DER, GÖZÜNÜ BAĞLAR KESER”

 

Yaşananların ardından Hakan Ural canlı yayında ateş püskürdü. “Çocukları ona bir de baba diyor, dalga geçiyor fenomen olacağım diye, ileride ailesine zarar vermeyeceği ne malum, adam falaka atacağım der gözünü bağlar keser seni” dedi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli