e
sv

HAKAN DÜŞMANININ HAYATINI KURTARDI! – BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

39 okunma — 24 Eylül 2021 23:42

HAKAN DÜŞMANININ HAYATINI KURTARDI!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ 105’inci bölümüyle ekrana geldi.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’da Hakan intikam için geldiği topraklarda düşmanına merhamet edip canını bağışlarken, gizemli bir kutuda gelen Demir’e ait yüzük, konaktakileri sevinç gözyaşlarına boğdu.

Dizi aynı zamanda sosyal medyanın da en çok konuşanları arasındaydı. ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın 105’inci bölümü #İntikamPlanı etiketiyle sosyal medyanın gündemindeydi.

HAKAN ÇUKUROVA’DA İTİBAR KAZANDI

Yamanlar Holding’de bir yabancının yer almasını istemeyen Züleyha, kendini Mehmet Kara olarak tanıtan Hakan’ın elindeki hisseleri almak istedi. Hakan bu teklifi kabul etmedi, üstelik konağa kadar gelip Züleyha’ya imza yetkisi verdi. Fikret, Hakan’ın daha yeni tanıştığı Züleyha’ya imza yetkisi vermesinden şüphelenerek Züleyha’yla konuştu. Haminne ise Hakan’ı tanıdı ama adını hatırlayamayınca Hakan ifşa olmaktan kurtuldu. Diğer yandan Hakan, Çukurova halkının güvenini kazanmak için çalışmalara başladı. Çeşitli istihdam olanakları sunan Hakan’a işçiler müteşekkir oldu. Gaffur, bu haberin büyüsüne kapılıp istifa etmeye kalktı ancak yeni işinde zorlanınca konaktaki rahat yaşamına dönmeye karar verdi.

 

HAKAN DÜŞMANININ HAYATINI KURTARDI

Adana Sanayi Odası’na kayıt olmaya giden Hakan, Fekeli’yle tanıştı. Hakan’ı yakından tanımak isteyen Fekeli, onu Şehir Kulübü’nde yemeğe davet etti. Hakan, Abdülkadir’le kafa kafaya vererek Fekeli’nin sonunu getirecek bir plan yaptı. Yemekte Fekeli, Erkan’ın ölümüne sebep olduğu kaza ile ilgili pişmanlığını anlatırken, sözleri Hakan’ın fikrinin değişmesine sebep oldu. Düşmanı bildiği Fekeli’nin masum olduğuna inanan Hakan, Abdülkadir’le kurduğu planı bozarak Fekeli’nin hayatını kurtardı. Gecenin sonunda Hakan’ın Fekeli’yle tamirhaneye gelmesi Abdülkadir’i öfkelendirdi.

DEMİR’İN YÜZÜĞÜ KONAĞA UMUT OLDU

Konağa gelen paketten Demir’e ait yüzüğün çıkması umutların yeniden dirilmesine sebep oldu. Paketin içinden çıkan notta Demir’in yakında döneceğini yazdığını gören Züleyha, büyük bir sevince kapıldı.

106. Bölüm tanıtımını izlemek için: https://www.atv.com.tr/bir-zamanlar-cukurova/106-bolum-1-fragman/izle

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA – KÜNYE

 

Yönetmen : Murat Saraçoğlu

Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Yapım : TIMS&B Productions

Senaryo : Yıldız Tunç, Ayça Üzüm, Atilla Özel, Selena Çağlayan

Müzik : Aytekin Ataş

Uygulayıcı Yapımcı : Ali Emrah Karacakaya

Görüntü Yönetmeni : Sedat Yücel

Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur

Oyuncular : İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hülya Darcan, Bülent Polat, Serpil Tamur, Sibel Taşçıoğlu, Selin Yeninci, Selin Genç, Aras Şenol, Polen Emre ve Erkan Bektaş.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli