Sıradaki içerik:

KANAL D 27-31 OCAK YAYIN AKIŞI

GÜNÜN KONSEPTİ GELİN SAÇI VE MAKYAJI!

SHOW

Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin konuk sunucusu Işıl Reçber ve iddialı jüri üyeleri ile Show TV’de!

.

Jüri koltuğuna oturan Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, kırık fönün mucidi Adnan Serter ve Türkiye’nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç‘ün saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

.

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazandığı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, programın konuk sunucusu Işıl Reçber tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapıyorlar.

.

MAKYAJ

.

Kuaförüm Sensin’de bugün kuaför Yasin Ertuğrul, makyöz Yağmur Araz, model Özge Aran’dan oluşan birinci takım, kuaför Özcan Ay, makyöz Dilek Timur, model Ezgi Küçük‘ten oluşan ikinci takım, kuaför Kaan Kardeşler, makyöz Ece Acar Bingöl, model Gizem Ay’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol, model Çiğdem Çelik’ten oluşan dördüncü takım gelin saçı ve makyajı yapmak için yarışıyor.

.

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet, bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor!

.

“Kuaförüm Sensin” 19 Ağustos Çarşamba günü saat 12.45’te yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli