Sıradaki içerik:

BENİ BIRAKMA “Sen Benim Alın Yazımsın”

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW SEZON FİNALİYLE SHOW TV’DE!

GÜLDÜR GÜLDÜR

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Cuma akşamı Show TV’de…

.

GÜLDÜR GÜLDÜR

.

Çocuklarla karantinada kalmak ne kadar büyük bir problem olabilir? Biri 4, diğeri 5 yaşında iki erkek çocuğu anne ve babaya ne gibi sıkıntılar yaşatıyor olabilir?

.

Fikri’nin hiçbir akrabasını hoş karşılamayan Naime, yazlıklarına gelen akrabalarına neler yapacak? Fikri’nin hatırına susan Bahadır, Feridun, Naime’nin baskılarına ne kadar daha dayanabilecekler?

.

GÜLDÜR GÜLDÜR

.

Aralarındaki ilişkiyi ailelerinden saklayan iki sevgili Çiçek ve Kazım sarılırken yakalanınca nasıl bir yalan söyleyecekler? Söylenen yalan sonrasında Çiçek ve Kazım durumu düzeltebilecekler mi?

.

GÜLDÜR GÜLDÜR

.

Akıllı telefonların esiri olmak istemeyen Şevket’in telefonunu bırakmasına arkadaşları ne tepki gösterecekler? Peki bu dönemde akıllı telefonu olmayan biri ne gibi sıkıntılar yaşayabilir?

.

GÜLDÜR GÜLDÜR

.

Bilal’e ders çalıştırmak için evine gelen Naime, hayallerini nasıl birer birer gerçekleştirecek? Bilal’in anne ve babası ile tanışan Naime kendini sevdirebilecek mi?

.

GÜLDÜR GÜLDÜR

.

Güldür Güldür Show, sezon finali bölümüyle 17 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli