Sıradaki içerik:

BKM İMZALI RAMO’DAN BİR TANITIM DAHA!

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW CUMA GÜNÜ 20.00’DA YAYINDA!

güldür güldür

YAPIM                              BKM

                            YÖNETMEN                    MELTEM BOZOFLU

                            MÜZİK                               RAMİZ BAYRAKTAR

.

BİRBİRİNDEN KOMİK SKEÇLER KAHKAHANIN DEĞİŞMEZ ADRESİ GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW’DA!

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Cuma akşamı Show TV’de…

 .

güldür güldür

.

Ofis çalışanları hangi konularda şikayetçiler? Patron Cimri Şevket çalışanlarına hangi konularda tutumlu olmalarını öğütlüyor?

.

güldür güldür

.

En yakın arkadaşının doğum gününde eski sevgilisiyle karşılan Burcu ne yapacak? Mekanın assolisti Bilal Dermanses, Burcu’ya nasıl zor anlar yaşatacak? Burcu yeni sevgilisi Mesut ve eski sevgilisi Bilal arasında durumu nasıl idare edecek?

.

güldür güldür

.

Her kavgalarından sonra mutlaka barışıp yatağa küs girmeyen evli çift Yeter ve Hayati, bu sefer de bu tutumu devam ettirebilecekler mi? Sokağa çıkma yasağı varken kavgalı evli çiftlerin barışmaları ne kadar zor olabilir?

.

güldür güldür

.

Görgüsüz oldukları kadar da aşırı zengin kardeşler Naime ve Şevket’in bu seferki hedefleri kimler olacak? Bir dairelerini dizicilere kiralayan kardeşler dizi çekiminde rollerine bağlı kalabilecekler mi?

Korona’nın Arka Odası programında bu hafta pandemi sürecine ilişkin doğru ve yanlışlar masaya yatırılıyor! Uzman isimler İbrahim Taytaylı, Bilal Çardakçı ve Hayati Akın konuya ilişkin görüşlerini anlatıyorlar.

.

güldür güldür

.

Ne Haber bölümünde bu hafta tam 258 kitap yazan şifre çözücü, analiz uzmanı Mustafa konuk oluyor! Üzerimizde oynanan tüm oyunları çözen ve büyük sırları açığa çıkaran Mustafa Bey gerekçelerinde ne kadar haklı olabilir?

.

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 10 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli