Sıradaki içerik:

DİZİ TV – YENİ BÖLÜM – 17 OCAK PAZAR – SAAT 11.45

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW // 8 ARALIK SALI // SAAT 20.00

YENİ BÖLÜM

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

8 ARALIK SALI/20.00

7+ Olumsuz Örnek

YAPIM BKM

YÖNETMEN MELTEM BOZOFLU

MÜZİK RAMİZ BAYRAKTAR

 

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW’DA EĞLENCE TAM GAZ DEVAM EDİYOR

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Salı akşamı Show TV’de…

Burcu, sevgilisinin ailesiyle tanışmaya geldiğinde fal bakmaya başlarsa neler olur? Aileyi derinden sarsacak gerçekler ne olabilir? Dede Hayati’nin arsası, enişte İsmail’in itirafı, Mehtap’ın gizlediği gerçek bir bir ortaya saçılacak mı?

Sevgilisi Yeter’le eğlenen Hayati’ye çalan kapıyla kötü sürpriz eşi Naime tarafından geliyor. Hayati, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için ne yalanlar uyduracak?

Ciddi ilişkilerden kaçan Tayfur, Çiçek’in de ciddi ilişki istememesine nasıl karşılık verecek? Rollerin değiştiği bu ilk buluşmada Tayfur ne yapacak?

Akademisyen çift İbrahim ve Leman’ı teknolojik aletler diyarı BatıBank’ta neler bekliyor? İsveç’ten önemli bir üniversiteden telefon beklerken telefonunun ekranı kırılan İbrahim’e, BatıBank’ın starı, dünyanın en iyi esnafı Mesut yardımcı olabilecek mi?

Sivri dilli yenge Naime, Cemil’i neden evine kabul etti, altında yatan sebep ne? Çok fazla vakti kalmayan Cemil, çocuklarına ne açıklayacak?

Malumlar Apartmanı’nın su tesisatının değişmesi için komşularını ikna etmeye çalışan yeni yönetici Bilal ve Fikri ustayı neler bekliyor? Ailenin birbirinden deli üyeleri, Bilal ve Fikri’ye neler yaşatacak?

Tiktokçu gençlik Burcu, Bahadır, Feridun ve Ozan tiktoklarını mahalle esnafı içinde çekince mahalleli nasıl karşılayacak? Mahalle esnaflarımız Cemil ve Hayati’nin tepkilerine tiktokçularımız ne cevap verecek? Gençler, mahallenin naif esnafı Kırtasiyeci İbrahim’i de tiktoklarına dahil edebilecek mi?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 8 Aralık Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli