e
sv

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW // 23 MART SALI SAAT 20.00

131 okunma — 20 Mart 2021 20:21

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

23 MART SALI/20.00

7+ Olumsuz Örnek

YAPIM BKM

YÖNETMEN MELTEM BOZOFLU

MÜZİK RAMİZ BAYRAKTAR

 

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

BİRBİRİNDEN RENKLİ SKEÇLERLE
KAHKAHA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, Salı akşamı Show TV’de…

Burcu’nun sunduğu ‘Haydi Anlaşalım’ programında kadın ve erkek ilişkileri masaya yatırılıyor. Kadınlar tarafı Yeter, Naime ve Çiçek; erkekler tarafı Mesut, İsmail , Fikri ve Feridun, tartışma nasıl ilerleyecek? Taraflar aralarındaki sorunları çözüp anlaşabilecek mi?

25 yıldır eğitimci olan Hayati öğretmenin, 11 Fen-A ile imtihanı nasıl olacak? Mehtap hocanın tüm uyarılarına rağmen Hayati ilk dersinde neler yaşayacak? Hayati’nin her söylediğine gaz veren Bahadır ve İsmail, ispiyonculuk yapan Bilal, ders esnasında sınıfta yemek yapan İbrahim, dersten kaçmaya çalışan Yeter, Burcu ve Naime, yoklama esnasında hapishaneden çıkıp gelen Fikri gibi öğrencilere Hayati nereye kadar dayanabilecek?

Feridun uzun zamandır görüşmediği arkadaşları Ozan, Bilal ve Mesut’a sürprizi nedir? Feridun’un müjdesi gerçekten iyi bir haber mi? Feridun’u farkında olmadığı nasıl bir gelecek bekliyor?

Mesut, dünyanın en iyi esnafı olabilir mi? Mesut, kendi müşterisi dışında dükkanında her derde ve soruna çare bulmaya hazır. Başkan İsmail ve ekibinin esnaf ziyareti nasıl sonuçlanacak? Mesut, İsmail başkanın da sorunlarını bir çırpıda çözebilecek mi?

‘Yapabilirsin Aşkım’ programına bu hafta Leman ve İbrahim çifti ile Bahadır ve Naime çifti katılıyor. Çiftlerimiz “Tanıyor musun beni?”, dudak okuma, en uzun süre suyun altında kalma gibi zorlu etapları aşabilecek mi? Yarışma, çiftleri birbirine daha mı yaklaştıracak yoksa ayıracak mı?

Uzun zaman sonra buluşan Mustafa ve Ozan’ın gündem konusu: ilişkiler. Ozan, Mustafa’yı artık beklememesi gerektiğine ve ilişki konusunda adım atması gerektiğine ikna edebilecek mi? Kendisi ile yaşanan ilişkinin, dünyanın en iyi ilişkisi olduğunu iddia eden Mehtap değişimin anahtarı mı?

G

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

üldür Güldür Show, yeni bölümüyle 23 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli