Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW // 18 HAZİRAN CUMA SAAT 20.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

18 HAZİRAN CUMA/20.00

7+ Olumsuz Örnek

YAPIM BKM

YÖNETMEN MELTEM BOZOFLU

MÜZİK RAMİZ BAYRAKTAR

 

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

BİRBİRİNDEN RENKLİ SKEÇLER
CUMA AKŞAMI İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, yeni bölümleriyle Cuma akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Kahkahanın bir an durmayacağı Güldür Güldür Show, Cuma akşamı Show TV’de…

Büyük oylama başlıyor, televizyon kumandasını kapmak için aile meclisi kurulursa ne olur? Aile üyeleri, Cemil’i izlemek istedikleri programlar için ikna edebilecek mi? Oylamayı kim kazanacak? Kumandanın sahibi kim olacak?

Tatil yolunda arabaları bozulan İbrahim ve Yeter aradıkları yardımı bulabilecek mi? İbrahim yerel güzellikleri ve insanları, Yeter’e tanıtabilecek mi? Çiftimiz aradıkları yardımı bu köyde bulabilecek mi?

Çiçek’e olan aşkını anlatma fırsatı bulmak için kurs peşinde dolaşan Ozan bu sefer arkadaşlarının da desteğini yanına alıyor! Pasta şefi İsmail’in denetiminde ve korkusunda genç aşık dile gelebilecek mi?

Bilal’in eşinden ayrıldıktan sonra toparlanma döneminde Mesut ve Yeter’in yanına yerleşmesi ne zaman bitecek? 7 ay sonunda evin şımarık çocuğu gibi davranmaya başlayan Bilal’in toparlanmasını sağlamak mümkün mü?

Komiser Hayati, mesaisinin bitmesine rağmen iki esnaf kavgasını çözmeye çalışıyor? Feridun ve İbrahim’in gerçek kavga sebebi ne olabilir? Hayati komiser tüm olanlara karşı sükûnetini ne kadar koruyabilecek?

Profesör Fikri “İdeal İlişki… Aşkın ve Nefretin Füzyonu” isimli deneyi için 2 farklı zıt çiftleri inceliyor! Birbirleriyle anlaşamayıp nefret eden Bahadır ve Naime’ye karşı dillere destan aşıklar Mehtap ve Bilal’in ilişkileri neler ortaya koyacak? Fikri ideal ilişkinin formülünü bulabilecek mi?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 18 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli