e
sv

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW // 16 ŞUBAT SALI SAAT 20.00

161 okunma — 13 Şubat 2021 23:19

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

16 ŞUBAT SALI/20.00

7+ Olumsuz Örnek

YAPIM BKM

YÖNETMEN MELTEM BOZOFLU

MÜZİK RAMİZ BAYRAKTAR

 

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW’DA EĞLENCE TAM GAZ DEVAM EDİYOR!

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, Salı akşamı Show TV’de…

Pandemide evden çalışmak zorunda olan Hayati ve Naime, ev işleri ile iş hayatlarını karıştırınca ortaya ne gibi problemler çıkacak? İnternet evdeki herkesin ihtiyacına yetecek mi? Bahadır’ın online eğitimi, Ozan’ın sevgilisiyle konuşması olayları nasıl karıştıracak?

Burcu, hangi dairede oturduğunu bilmediği flörtü Tayfur’u bulabilecek mi? Mahalleliye gerçekleri anlatmaya çekinen Burcu ve arkadaşı Çiçek nasıl bir yalanlar silsilesi içinde kalacak? Apartman sakinleri Bahadır, Bakkal Bilal ve emekli polis İsmail’in de katılmasıyla arapsaçına dönen hikayede kızların başına neler gelecek?

İş arkadaşı olan Yeter’e ilan-ı aşk etmeye hazırlanan İsmail’in önce ufak bir sağlık sorununu çözmesi gerekmekte. Eczacı Hayati’de çözümü arayan İsmail’in sorunları çok daha zorlu bir süreç alacak.

Teknoloji düşkünlüğü Feridun ve çevresindekileri mutlu edecek mi? Feridun hevesle aldığı temizlik robotunu mutlulukla kullanabilecek mi? Teknolojinin son nimetleri herkesi mutlu ediyor mu?

Diyarbakır Adliyesi’ne atanan Hakim Hayati ve Mübaşir Kudret’i yine birbirinden çözümsüz ve ilginç davalar bekliyor. Çekiç ailesinden İbrahim Çekiç ve kalabalık sülalesi, çatıda uyku problemleri yaşayan Mesut ve Feridun, aşırı misafirperverlikten mahsur kalan Arkeolog Fikri ve İsmail gelir.

Bahadır yeni tuttuğu stüdyosunda bir yandan fotoğraf çekimi yapmaya çalışırken bir yandan da kira kontratını çözmeye çalışıyor. Ancak ev sahipleri Altın Kuzenler olunca işler o kadar da kolay olmayacak. Apartman Sahibi Naime’nin Bahadır’ı ve kuzeni Mesut’un ise manken Çiçek’i beğenmesi olayları daha da karıştıracak mı?

“Kim Para Kazanmak İster?” yarışmasında heyecan dolu yepyeni bir bölüm ekranlara geliyor. Yarışmacı Bilal’in yanında para düşkünü eşi Yeter ve mahalleden borçlu olduğu tefeci Tayfur, Çiçek Teyze, Kudret ve Cemil ile kazanma şansı var mı?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 16 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli