e
sv

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW // 16 MART SALI SAAT 20.00

133 okunma — 13 Mart 2021 12:57

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

16 MART SALI/20.00

7+ Olumsuz Örnek

YAPIM BKM

YÖNETMEN MELTEM BOZOFLU

MÜZİK RAMİZ BAYRAKTAR

 

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

KAHKAHA TUFANI TAM GAZ DEVAM EDİYOR!

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, Salı akşamı Show TV’de…

Bilal ve kameramanı Bahadır bu hafta “Belde Belde Anadolu’yu Geziyoruz” adlı program için Belde Belediye Başkanı Hayati’nin daveti ile Belde’yi ziyaret ediyorlar. Bilal, programın konseptine uygun yöresel lezzetlere ulaşabilecek mi? Bilal aradığı yerel dokuları, kültürü ya da insanları bulabilecek mi?

Ozan iki haftadır birlikte olduğu ancak evlenmeyi düşündüğü Yeter ile ailesini tanıştırmaya karar veriyor. Sigortacı Yeter, ailenin sorularını ve meraklarını hangi sigorta paketleri ile giderecek?

Acıların çocuğu Bilal’in kardeşi Mehtap’ın doğum günü kutlaması bu sefer mutlu geçebilecek mi? İlk defa doğum gününü sevinç içerisinde kutlama hazırlıkları yapan Mehtap’ı mutlu bir son bekliyor mu? Bir anda ortaya çıkan acıların çocuğu Bilal, doğum günü partisini dramatik bir Türk filmine çevirmekten kim alıkoyabilecek?

“Gençlerle Kariyer Günleri”nin konuşmacısı Mesut, dinleyici gençleri pozitif etkileyebilecek mi? Dinleyiciler İbrahim, Bahadır, Mustafa, Fikri, Bilal, Yeter, Ozan ve Feridun’u daha verimli ve pozitif çalışmaya motive edebilecek mi?

Naime, kendisini aldatan kocası Hayati’den boşamak için mahkemeye başvuruyor. Tüm delil ve suçlamalara karşın Hayati’nin savunması nasıl olacak? Hayati gerçekten Naime’yi aldatmamış olabilir mi?

Yepyeni bir kozmetik markasının reklam çekiminde neler yaşanacak? Yeter, Çiçek ve Leman arasındaki rekabet nasıl sonuçlanacak? Güzellik her kapıyı açar mı?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 16 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Yalçın 6 ay önce
  • Harika bir program. Ben çok seviyorum. Bayağı komik. Her hafta kaçırmadan izliyorum.