Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW // 13 NİSAN SALI SAAT 20.00

güldür güldür show

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

13 NİSAN SALI/20.00

7+ Olumsuz Örnek

YAPIM BKM

YÖNETMEN MELTEM BOZOFLU

MÜZİK RAMİZ BAYRAKTAR

 

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

BİRBİRİNDEN RENKLİ SKEÇLER
İZLEYİCİLERİ EKRAN BAŞINA KİLİTLEYECEK!

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, Salı akşamı Show TV’de…

Apartman yöneticisi Bilal Koçyiğit ve Fikri Usta yine çok ilginç ve çok tanıdık karakterlerle karşı karşıya! Bu sefer psikiyatr kliniğinde kapana kısılan ikiliyi hangi maceralar bekliyor? Tek niyetleri kapı otomatı için gerekli parayı alıp gitmek olan ikiliyi neler bekliyor?

Borcu istemenin doğru zamanı var mıdır? Zorda kalan Cemil, taziye evinde borcunu istemeyi başarabilecek mi? Kendini doğru ifade etmek için çırpınan Cemil’i nasıl bir sınav bekliyor?

Kudret, yıllardır unutamadığı okul aşkını görebilmek için pilav günü düzenliyor. Eski sınıf arkadaşlarının bir araya gelmesi, hayallerindeki gibi bir organizasyon olacak mı? Çocukluk anılarının kabusu Gıcık İsmail, halen ne kadar sinir bozucu olabilir?

Cemil’in çeyiz alışverişi için abisinin dükkanını seçmesi ne kadar doğru bir karar? Hayallerindeki evi kurmaya çalışan genç çiftin karşısında zorlu yenge Naime var. Naime, gerçekten indirimleri ve kampanyalar ile çifte yardımcı oluyor mu?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 13 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli