e
sv

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW // 12 MART CUMA SAAT 20.00

184 okunma — 11 Mart 2021 13:12

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW

12 MART CUMA/20.00

7+ Olumsuz Örnek

YAPIM BKM

YÖNETMEN MELTEM BOZOFLU

MÜZİK RAMİZ BAYRAKTAR

 

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW BU HAFTA
İKİ YENİ BÖLÜMLE İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR!

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show bu hafta Cuma akşamı da izleyici ile buluşuyor. Birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, Cuma akşamı Show TV’de…

Komşusu İsmail ve ailesinin yeniden dolandırılma davasını İbrahim çözebilecek mi? Terfi için bu davayı çözmek zorunda olan İbrahim, dolandırılmaya pek açık İsmail ve ailesinin başına gelenlere çare olabilecek mi? Ailenin her üyesi her alanda bu kadar naif olabilir mi?

İbrahim ve Mehtap’ın, yeni sevgili olan arkadaşları Feridun ve Yeter’in evine ziyaretleri nasıl geçecek? Çiftler buluşması hayal edildiği gibi sevgi dolu geçecek mi? Cicim aylarında olan yeni çiftin aşırı uyumu ve sevgisi, İbrahim ve Mehtap’ı nasıl etkileyecek?

Belediye Başkanı Bilal, yöre adına bir heykel diktirmek ister ve bu görevi yardımcısı Fikri’ye verir. Bölgeyi temsil edecek heykel gerçekten hayal edildiği gibi olacak mı? Büyük açılış gününde herkesi bekleyen büyük sürpriz nedir?

Mesut’un Çiçek’le nişan töreni ailenin alıngan büyüğü Burcu teyze ile nasıl geçecek? Üç aylık bebeğe bile darılıp konuşmayan Burcu teyze ile aileler arasında iletişim kurulabilecek mi?

Yönetmen Kudret, meslek lisesinde dizi çekmeye çalışırsa başına neler gelir? Burcu Tilki karşısında, İbrahim, Bilal ve Mustafa rollerini oynayabilecekler mi? Bilal, oyunculuk performansını etkileyecek gerçek motivasyonu bulabilecek mi?

Ozan ve Çiçek ilişkilerini bitirmeye karar verebilecekler mi? Ayrılık kararı alıp veda etmekte zorlanan çift başkalarının hayatını nasıl etkileyecek?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 12 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli