e
sv

Güç Dengeleri Değişiyor!

159 okunma — 05 Ekim 2020 13:05
Güç

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

(Yeni bölüm)

.

“Namını kaybedersen her şeyini kaybedersin!”

.

Yayın Tarihi : 6 Ekim 2020 / Salı

Yayın Saati  : 20:00

.

Yapım             : atv

Yönetmen                : Onur Tan

Senaryo                   : Bahadır Özdener

.

Oyuncular       : Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik ( Ceylan), Ali Sürmeli ( Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan ( Bahar), Engin Benli (Yaman), Sabiye Tozan (Hayriye Çakırbeyli)

.

Güç  .

166. Bölüm:

Alparslan kendisine ve ailesine yapılan hain saldırı sonrasında hayatından vazgeçmek uğruna intikam yemini eder. Olayın faillerini bulmak için gözünü karartan Alparslan, karşısında duran amcası Hızır Çakırbeyli’yi bile ezmeye göze almıştır. Adım adım iz süren Alparslan, ipin ucunu masaya kadar takip eder. Bu intikam masadaki herkesi birbirine düşürürken, hedef haline gelir. Bu uğurda dünürleri Haşmet Façalı’yı da karşısına almıştır. Masanın kuralını hiçe sayan Alparslan silahını ateşler.

.

Hızır ise kendisi üzerinden yapılan hain planların henüz farkında değildir. Alparslan’a yapılan saldırının izini sürerek soluğu Yaman Korkmaz’ın mekanında alan Hızır, düşmanlarının gözüne bakarak meydan okur. Dünürü Haşmet Façalı’nın ön ayak olmasıyla masaya oturan Sincanlı ailesi ise Çakırbeyli ailesinin başına çorap örer. Çakırbeyliler beklenmedik bir düşmanlıkla karşı karşıya kalacaktır. Çakırbeylilerden intikam almak için yemin eden Bahar ise, Hızır Çakırbeyli’nin peşine düşer.

.

Güç

.

166.bölüm tanıtımı:

.

https://www.atv.com.tr/webtv/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz/fragman/166?id=8e01a928-4bdc-485a-b48b-af3203b3eb57

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli