Sıradaki içerik:

BENİ BIRAKMA “Sen Benim Alın Yazımsın”

GENÇLİĞİM EYVAH PAZARTESİ AKŞAMLARI FIRTINA GİBİ ESMEYE DEVAM EDİYOR!

GENÇLİĞİM EYVAH

Yayınlandığı günden itibaren kalpleri ısıtıp yüzleri güldüren, atv ekranlarının sevilen dizisi Gençliğim Eyvah, Pazartesi akşamının en çok izlenen dizisi olmaya devam ediyor.

 .

GENÇLİĞİM EYVAH

.

Dün yayınlanan beşinci bölümü ile

Tüm Kişiler’de %3,42 izlenme oranı ve %10,63 izlenme payı,

AB Sosyal Statü’de %2,99 izlenme oranı ve %10,17 izlenme payı,

20+ABC1’de %3,19 izlenme oranı ve %9,68 izlenme payı alarak en çok izlenen dizi oldu.

.

Ahmet’in Zola’ya vurması ve Azra’nın olaylara tepkisi bölüme damgasını vurdu.

.

GENÇLİĞİM EYVAH

.

Hem dükkana ve hem de evlerine geri dönüşün yollarını arayan Zekeriya ve Arif baltayı yine taşa vurdu. Zekeriya’nın Hacer’in dükkanında gizlice çalışmaya başlaması ise gecenin en büyük sürprizlerinden oldu. Ahmet ile Zola arasında gerilen ipler kavga ile sonuçlanırken Azra’nın verdiği tepki bölümün en çok koşulanları arasına girdi. Dizinin bölüm etiketi #gizlisaklı’ya ise izleyicilerin ilgisi büyük oldu. Yayın süresince atılan yorumlar ve yapılan paylaşımlarla Gençliğim Eyvah yine sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

.

GENÇLİĞİM EYVAH

.

Aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı ailelerinin etrafında dönen aşk, sır ve entrika dolu hikayeyi seyirciyle buluşturan dizide, Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, Beyti Engin, Ecem Atalay, İpek Çiçek, Anıl Şahan Karataş gibi başarılı isimler rol alıyor.

.

GENÇLİĞİM EYVAH

.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, Deniz Yılmaz Sayır’ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Ayhan Barış Başar ve Ünal Yeter’in kaleme aldığı “Gençliğim Eyvah” aşkların, büyük sırların, beceriksizce çevrilen entrikaların komedisini izleyicisi ile buluşturmaya devam ediyor.

.GENÇLİĞİM EYVAH

.

Gençliğim Eyvah, Her Pazartesi Saat 20.00’de atv’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli