Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

FIRTINALAR ESTİREN DİZİ ‘ŞAHSİYET’ 29 HAZİRAN SALI SHOW TV’DE

‘ŞAHSİYET’ TV’DE İLK KEZ SHOW TV EKRANLARINDA İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR

Usta oyuncu kadrosu ve soluksuz izlenecek sürükleyici hikayesi ile fırtınalar estiren dizi ‘Şahsiyet’in nefes kesen ilk bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu.

  1. Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Haluk Bilginer’e ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü getiren ve tüm dünyanın dikkatini çeken dizi‘Şahsiyet’,65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agâh Beyoğlu (Haluk Bilginer) ile cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra’nın (Cansu Dere) beklenmedik şekilde kesişen yollarını nefes kesen bir dille anlatıyor. Birçok ilke imza atan ve her bölümüyle büyük ses getiren dizi, dijital platform yayınının ardından TV’de ilk kez Show TV ekranlarında fırtınalar estirecek. Heyecan dolu tanıtım izleyiciyi şimdiden soluksuz izlenecek bir serüvenin içine çekiyor.

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Saylak’ın oturduğu, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı, başrollerini ise Haluk Bilginer, Hümeyra, Müjde Ar, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili ve Hüseyin Avni Danyal gibi birbirinden değerli oyuncuların paylaştığı ‘Şahsiyet’ sıra dışı hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

‘Şahsiyet’ 29 Haziran Salı saat 23.15’te TV’de ilk kez Show TV’de…

İşte Şahsiyet’in Tanıtımı;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/sahsiyet-1-bolum-fragmani/96945

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli