e
sv

FATİH AL ‘KIRMIZI KAMYON’UN KADROSUNA KATILDI

162 okunma — 24 Ocak 2021 01:59

FATİH AL ‘KIRMIZI KAMYON’UN KADROSUNA KATILDI

 

Çok yakında Show TV ekranlarında seyirciyle buluşacak olan, 10. Ev’in yapımcılığını üstlendiği ‘Kırmızı Kamyon’un kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu.  Başarılı oyuncu Fatih Al, kahramanların hikayesinin anlatılacağı dizide ‘Yavuz’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

 

Yapımında 10. Ev’in imzasını taşıyan ‘Kırmızı Kamyon’ için geri sayımın devam ettiği şu günlerde dizinin kadrosuna daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl’, ‘Kanatsız Kuşlar’ ve ‘Atiye’ gibi dizilerde yer alan Fatih Al dahil oldu. Başarılı oyuncu Al, masum insanların hayatlarını alt üst eden ve kendi çıkarı için her şeyi yapabilecek bir karakter olan ‘Yavuz’a hayat verecek.

Meriç Demiray ve Ezgi Özcan’ın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kırmızı Kamyon’un kadrosunda Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırDeniz HamzaoğluFatih AlAslı OrcanBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatMelisa AkmanUğur Arda BaşkanSümeyye AydoğanEfekan CanGerçek Sağlar AlnıaçıkSüreyya KilimciHasibe ÖzgürOnur YarTuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu buluşuyor.

Kırmızı Kamyon’ çok yakında Show TV’de ekran yolculuğuna başlıyor!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli