e
sv

ECE ÜNER İLE SUSMA – TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU KONU İLE İLGİLİ ŞOK İDDİALARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR!

16 okunma — 04 Eylül 2021 21:27

https://www.kanald.com.tr/ece-uner-ile-susma/ozel-klipler/aysegulun-babasi-ahmet-beyden-soke-eden-aciklamalar

https://youtu.be/BszeZrePAeU

 

https://www.kanald.com.tr/ece-uner-ile-susma/ozel-klipler/adnan-aysegule-neden-yillarca-siddet-uyguladi

https://youtu.be/9rz6RIcmUAo

 

TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU KONU İLE İLGİLİ ŞOK İDDİALARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR!

Kanal D’nin sunuculuğunu deneyimli isim Ece Üner’in yaptığı “Ece Üner İle Susma” da “eşim ve babam 20 yıldır beraber, 5 çocuğum için de DNA testi istiyorum” diyen Adnan, eşi Ayşegül ile yüzleşmeye devam ediyor.

Hafta içi her gün Kanal D ekranında yayınlanan Ece Üner ile Susma’nın son bölümünde Türkiye’nin konuştuğu gelin ve kayınpeder ilişkisinde ortaya atılan iddialar herkesi şoke etti.

Susma’ya eşiyle yüzleşmeye gelen Ayşegül, kayınpederinin kendisini silah zoruyla taciz ettiğini ve bu olanlardan çevresindekilere bahsettiğini söyledi. Ardından kimsenin inanmadığını ve olayın üzerini örtmeye çalıştığını belirtmişti.

Tüm bu iddialardan sonra canlı yayına telefon ile katılan Ayşegül’ün babası Ahmet, kızının olayı kendisine anlattığını ama kızına inanmadığını söyledi. Baba Ahmet’in kızına inanmadığını söylemesi, başarılı sunucu Ece Üner’in sinirlenmesine neden oldu.

Adnan’ın eşi Ayşegül’e 20 yıl boyunca şiddet uygulaması akıllara ‘’her şeyi biliyor muydu?’’ sorusunu getirdi. Susma’da eşi tarafından gördüğü şiddeti anlatan Ayşegül yaşadıklarıyla izleyicinin yüreklerini burktu.

Uzman psikiyatrist Prof. Dr. Tanju Sürmeli ve Av. Mustafa Tırtır’ın da danışman olarak yer aldığı “Ece Üner İle Susma”, hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Kanal D’de…

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli