Sıradaki içerik:

SEVCAN’LA LEZZET YOLUNDA // 17 HAZİRAN PERŞEMBE SAAT 13.00

DUYGU YÜKLÜ VE SÜRÜKLEYİCİ HİKAYESİYLE ‘KAHRAMAN BABAM’ ÇOK YAKINDA SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

DUYGU YÜKLÜ VE SÜRÜKLEYİCİ HİKAYESİYLE ‘KAHRAMAN BABAM’ ÇOK YAKINDA SHOW TV’DE BAŞLIYOR!

 

Dramatik hikayesi ve nefesleri kesecek aksiyon sahneleriyle izleyiciyi sürükleyici bir hikayenin içine çekecek olan 10. Ev imzalı ‘Kırmızı Kamyon’ dizisinde isim değişikliği yaşandı. Çok yakında Show TV’de izleyici ile buluşacak dizinin ismi ‘Kahraman Babam’ olarak değişti.

  1. Ev’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi‘Kahraman Babam’ın seyirciyle buluşmasına çok az kaldı. ‘Kırmızı Kamyon’ adıyla duyurulan, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelesinin yanı sıra bir babanın kızına kavuşma hikayesini konu alan dizi‘Kahraman Babam’ ismiyle yoluna devam edecek.

 

Haziran ayında Show TV ekranlarında seyirci ile buluşacak dizide baba kızın duygu yüklü hikayesi, izleyenlerin kalbine dokunurken aksiyon sahneleri de nefeslerini kesecek. Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi YılmazDevrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kahraman Babam’ın oyuncu kadrosunda; Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırFatih AlTuğçe AltuğDeniz HamzaoğluAslı OrcanToprak SağlamSümeyye AydoğanEbrar Alya DemirbilekBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatEfekan CanMelisa AkmanUğur Arda BaşkanHakan AltınerGamze DemirbilekYaşar AydınlıoğluMehmet MehmetofKağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim bir araya geliyor.

Çekimleri devam eden ‘Kahraman Babam’ çok yakında Show TV’de başlıyor!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli