e
sv

DRAM VE AKSİYONU BİR ARAYA GETİREN ‘KAHRAMAN BABAM’ DİZİSİNDEN YENİ TANITIM

59 okunma — 09 Haziran 2021 23:17

‘KAHRAMAN BABAM’IN DUYGU YÜKLÜ HİKAYESİ YÜREKLERE DOKUNACAK!

 

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamı izleyiciyle buluşacak 10. Ev imzalı dizi ‘Kahraman Babam’dan yeni bir tanıtım yayınlandı. Bir baba ile kızının duygu yüklü hikayesini konu alan dizinin yeni tanıtımda Ömrüm’ün (Ebrar Alya Demirbilek) anlatımıyla Kahraman Babam’da yaşanacakların kısa bir özeti sunuluyor.

 

Dram ve aksiyonu bir araya getiren sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanan ‘Kahraman Babam’ Pazartesi akşamı Show TV‘de başlıyor. Kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelesinin yanı sıra bir babanın kızına kavuşmasını seyirciye aktaracak dizi, yüreklere dokunacak sıcak bir hikayeyi ekranlara taşıyor. İzleyici ile buluşan yeni tanıtımda Ömrüm, babasıyla yaşadıkları zorlu süreci ve hayatında olup bitenleri anlatırken Kahraman Babam‘ın hikayesi küçük kızın gözünden aktarılıyor.

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi YılmazDevrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kahraman Babam’ın oyuncu kadrosunda; Görkem SevindikNilay DenizUshan ÇakırFatih AlTuğçe AltuğDeniz HamzaoğluAslı OrcanToprak SağlamSümeyye AydoğanEbrar Alya DemirbilekBurak Berkay AkgülTimur ÖlkebaşGürberk PolatEfekan CanMelisa AkmanUğur Arda BaşkanHakan AltınerGamze DemirbilekYaşar AydınlıoğluMehmet MehmetofKağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim bir araya geliyor.

Duygu yüklü hikayesi ve izleyicinin nefeslerini kesecek aksiyon sahneleriyle ‘Kahraman Babam’Pazartesi akşamı saat 20.00‘de Show TV‘de!

İşte Kahraman Babam’ın 3. Tanıtımı;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/kahraman-babam-3-fragman/96650

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli