e
sv

DR. ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER // 7 ARALIK SALI SAAT 10.15

75 okunma — 04 Aralık 2021 23:22

CANLI

DR. ENDER SARAÇ’LA
SAĞLIKLI GÜNLER

7 ARALIK SALI/10.15

Genel İzleyici

DİZ AĞRILARI NEDEN OLUR?

Show TV’nin ilgiyle takip edilen programı Dr. Ender Saraç’la Sağlıklı Günler” hafta içi her gün sağlıklı bir yaşama dair tüm ipuçlarını paylaşmaya devam ediyor. Dr. Ender Saraç, başarılı sunucu Esra Eron ile birlikte sağlığa dair her şeyi alanında uzman konuklarıyla birlikte bu programda konuşuyor.

Dr. Ender Saraç’la Sağlıklı Günler’de bugün; Prof. Dr. Zekayi Kutlubay sedef, egzama, ürtiker, zona gibi döküntülü cilt hastalıkları hakkında bilgiler aktaracak. Sedef hastalığı, zona ve egzamanın belirtilerini, sedef hastalığının bulaşıcı olup olmadığını, bu cilt hastalıklarını birbirinden nasıl ayırabileceğimizi paylaşacak.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Murat Bülbül diz ağrılarının nedenlerini, düzenli yürüyüşün diz ağrılarına etkilerini, diz protezinin kimlere uygulandığını anlatacak.

KBB Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ferhan Öz ise orta kulak iltihabı nedir, neden olur, orta kulak iltihabı işitme kaybına yol açar mı, kulakta kalıcı hasar bırakır mı, kulak çubuğu kullanmak kulaklarımıza zarar verir mi sorularını yanıtlayacak.

Dr. Ender Saraç’la Sağlıklı Günler”, 7 Aralık Salı günü saat 10.15’te canlı yayınla Show TV’de.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli