e
sv

DR. ENDER SARAÇ İLE SAĞLIKLI GÜNLER // 22 MART PAZARTESİ SAAT 10.00

113 okunma — 22 Mart 2021 00:52

CANLI

DR. ENDER SARAÇ İLE SAĞLIKLI GÜNLER

22 MART PAZARTESİ/10.00

Genel İzleyici

HAVA KİRLİLİĞİ HANGİ HASTALIKLARA YOL AÇAR?

Sağlık hakkında en doğru bilgilerin ve en güncel gelişmelerin aktarıldığı program “Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler“, hafta içi her gün Show TV‘de izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler‘de bugün; Doç. Dr. Yavuz Dizdar alüminyum folyo, fırında pişirme poşetleri ve yağlı kağıtları kullanırken dikkat edilmesi gerekenleri, hangilerini ne şekilde kullanırsak hastalıklara yol açabileceğini anlatacak. Hangi besinin radyasyona karşı koruduğunu, hava kirliliğine karşı hangi besini tüketmenin faydalı olacağını aktaracak.

Programda ayrıca Türkiye’nin 46. sırada yer aldığı 2020 Dünya Hava Kirliliği Raporu konuşulacak. Hava kirliliği hangi hastalıklara yol açar, bu hastalıklardan korunmak için neler yapmalıyız gibi sorular yanıtlanacak.

Programa canlı bağlanacak olan Doç. Dr. Nejat Altıntaş ise akciğer hastalıkları hakkında bilgilendirirken, KOAH tedavisinde en yeni yöntemi aktaracak. Kendisi koronavirüs geçiren Altıntaş, ciğerindeki tahribatı nasıl giderdiğini paylaşacak.

Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler”, 22 Mart Pazartesi günü saat 10.00’da canlı yayınla Show TV’de.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli