e
sv

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR – YENİ BÖLÜM – 3 ŞUBAT ÇARŞAMBA- 20.00

156 okunma — 01 Şubat 2021 21:04

“DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR”

YENİ BÖLÜM

3 ŞUBAT ÇARŞAMBA AKŞAMI TV8’DE!

 

Yayın Tarihi : 3 Şubat Çarşamba

Yayın Saati  : 20.00

 

30.Bölüm Özeti:

Barış’ın şüpheleri; Mehdi davasını alan Zeynep’i içinden çıkılması zor bir durumda bırakmıştır.  Mehdi ise Zeynep’ten aldığı haberlerle cezaevinden çıkacağına kesin gözüyle bakmakta, içinde ailesine kavuşmaya ve Zeynep’e kendini affettirmeye dair yeni umutlar yeşertmektedir. Mehdi ve koğuş arkadaşı Cengiz arasında ise güç dengelerine dayanan bir dostluk gelişmektedir.

Barış’la Zeynep birbirine gitgide yakınlaşmaktadır. Bu ilişkiye karşı olan Barış’ın ablası Özlem, bir dizi tedbir planı uygulamaya başlar.

Ali Rıza ve Sultan bir küs bir barışık ama birbirlerini kaybetmeyi göze alamadıkları bir durum içindedir.

Tanıklara dair olumsuz gelişmelerle; zaman, cezaevindeki Mehdi’nin aleyhine işlemeye başlar. Zeynep hızlıca bir plan yapar ve büyük riskler alır.

Her türlü baskı ve söylentiden uzak kalmak için Barış’la aralarındaki bağı şimdilik gizli tutma kararı alan Zeynep’e Barış’ın sürpriz bir teklifi vardır: bir önceki sefer ertelenen; 10 günlük Sofya seyahati.

Zeynep ve hane halkı, evlerine yapılan sürpriz bir ziyaretle şaşkına döner: Barışlar ailecek, ellerinde çiçek ve çikolatalarıyla çıkagelmiştir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli