Sıradaki içerik:

TÜRKİYE BU OLAYI KONUŞUYOR “SAHTE GELİN” OLAYINDA İLK GÖZALTI

DİZİ TV – YENİ BÖLÜM – 6 ARALIK PAZAR – SAAT 11.45

DİZİ TV

Pazar günlerinin keyifli programı DİZİ TV bu hafta yepyeni bölümü ile yine ilgi çekecek konu ve konuklarıyla ekrana geliyor!

Yayın Tarihi : 6 Aralık 2020 / Pazar

Yayın Saati : 11.45

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV her hafta olduğu gibi bu haftaki bölümünde de çok özel dosyaları inceliyor.

Bu hafta Dizi TV’de!

atv ekranının aksiyon dolu macerası Kuruluş Osman birbirinden özel karakterleri ve izleyiciyi içine çeken hikayesi ile çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Osman Bey’in ağabeyi Savcı Bey’e hayat veren Kanbolat Görkem Aslan ve Savcı Bey’in eşi Lena karakterine can veren Seray Kaya ile keyifli röportajlar gerçekleştirdik.

atv’nin başarılı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın en sürprizli karakterlerinden Tipi’ye hayat veren Savaş Özdemir ile hem dizi hem de özel hayatı üzerine konuştuk.

Geçtiğimiz haftalarda ekrana taşıdığımız atv ekranlarının başarılı yüzlerinin çocukluk halleri ve bizimle paylaştıkları eğlenceli çocukluk anıları dosyamıza bu hafta da dikkat çekecek röportajlarımızla devam ediyoruz.

Hepsi ve daha fazlası Pazar günü 11.45’te Dizi TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli