Sıradaki içerik:

SEVCAN’LA LEZZET YOLUNDA // 17 HAZİRAN PERŞEMBE SAAT 13.00

DİZİ TV – YENİ BÖLÜM – 30 MAYIS PAZAR – SAAT 11.45

DİZİ TV

Pazar günlerinin keyifli programı DİZİ TV bu hafta yepyeni bölümü ile yine ilgi çekecek konu ve konuklarıyla ekrana geliyor!

Yayın Tarihi : 30 Mayıs 2021 / Pazar

Yayın Saati : 11.45

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV her hafta olduğu gibi bu haftaki bölümünde de çok özel dosyaları inceliyor.

Bu hafta Dizi TV’de:

Sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi ekrana bağlayan atv’nin dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’ya Betül Yaman karakteri ile dahil olan güzel oyuncu İlayda Çevik bu hafta keyifli sohbetiyle bizimle.

atv ekranı yaz aylarında da dopdolu olacak. Önümüzdeki günlerde izleyici ekrana kilitleyecek sürükleyici maceralar birer birer bomba gibi geliyor. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı Baş Belası’nın ilk tanıtımı yayınlandı. Esprili tanıtım diziyi merakla bekleyen izleyiciden büyük beğeni topladı.

İlk bölümleriyle atv ekranında fırtınalar estiren Bozkır Aslanı Celaleddin izleyici için merak konusu oldu. İlgi çekici hikayesi, dev prodüksiyonu ile yükselen macera, büyük ve disiplinli bir ekip çalışmasının eseri. Dizinin hazırlık aşaması ile ilgili haberimiz sizlerle…

Hepsi ve daha fazlası Pazar günü 11.45’te Dizi TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli