e
sv

DİZİ TV – YENİ BÖLÜM – 24 OCAK PAZAR – SAAT 11.45

149 okunma — 23 Ocak 2021 01:31

DİZİ TV

Pazar günlerinin keyifli programı DİZİ TV bu hafta yepyeni bölümü ile yine ilgi çekecek konu ve konuklarıyla ekrana geliyor!

Yayın Tarihi : 24 Ocak 2021 / Pazar

Yayın Saati : 11.45

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV her hafta olduğu gibi bu haftaki bölümünde de çok özel dosyaları inceliyor.

Bu hafta Dizi TV’de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın en renkli karakterlerinden Tekin’e hayat veren Tevfik Erman Kutlu kedileriyle paylaştığı evinin kapılarını açtı. Başarılı oyuncu ile eğlenceli dakikalar…

Her bölümüyle duyguyu zirveye taşıyan, heyecanı her daim ayakta tutan Bir Zamanlar Çukurova Hande Soral’ın Ümit Kahraman karakteriyle yapıma dahil olmasıyla çok daha merak uyandırıcı hale geldi. Şimdi hepimizin kafasında aynı soru var. Çukurova’ya gelen bu kadın kim ve hangi isimlerle soğuk savaş içerisinde olacak?

HABER TURU

2.bölümüyle sezondaki iddialı duruşunu devam ettiren Maraşlı, hikayesi ve aksiyonuyla olduğu kadar Maraşlı karakterinin dikkat çeken replikleriyle de çok konuşuluyor. Şahsına münhasır karakteriyle ayırt edilebilen Maraşlı, konuşma tarzıyla da farkını ortaya koyuyor. İşte Maraşlı’dan inciler…

Çarşamba akşamının reyting rekortmeni Kuruluş Osman, Türkiye’deki ve yurt dışındaki televizyon başarısının yanı sıra, yurt dışındaki platformlar aracılığıyla da ekranlara geliyor. Dünyanın dört bir yanındaki Arap izleyici ilk kez ve sadece Ortadoğu’nun en büyük platformlarından birinde Kuruluş Osman izlemek için buluşuyor. Platform, yoğun ilgiden dolayı diziyi haftalık ve Türkiye ile eş zamanlı olarak yayınlıyor.

Her bölümüyle heyecanı zirveye taşıyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz haftaki bölümündeki duygusal sahneleriyle izleyiciyi derinden etkiledi. Yapımın deneyimli oyuncusu Sabina Toziya geçtiğimiz günlerde bir ani bir rahatsızlık geçirince yapımdan ayrılmak zorunda kaldı. İyileşme sürecindeki sevilen oyuncunun yıllardır hayat verdiği Hayriye Ana karakteri de hikayede hayata gözlerini yumdu. Hayriye Ana’ya veda sahnelerinde gözyaşları sel oldu. Bu sahneler sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında zirveye oturdu.

Hepsi ve daha fazlası Pazar günü 11.45’te Dizi TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli