Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

DİZİ TV – YENİ BÖLÜM – 13 ARALIK – SAAT 11.45

DİZİ TV

Pazar günlerinin keyifli programı DİZİ TV bu hafta yepyeni bölümü ile yine ilgi çekecek konu ve konuklarıyla ekrana geliyor!

Yayın Tarihi : 13 Aralık 2020 / Pazar

Yayın Saati : 11.45

atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ve özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV her hafta olduğu gibi bu haftaki bölümünde de çok özel dosyaları inceliyor.

Bu hafta Dizi TV’de!

atv ekranının en çok izlenen dizilerinden olan Kuruluş Osman’ın değişimiyle dikkatleri üzerine çeken karakteri Aygül’ü canlandıran başarılı oyuncu Buse Arslan Akdeniz’le yapımın internet sitesi için yapılan özel röportajı sizlerle…

atv’nin eğlendiren ve kazandıran yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümünden en özel detaylar…

HABER TURU

GQ Türkiye dergisi tarafından her yıl düzenlenen “Men of The Year 2020” ödüllerinde Yılın Yükselen Yıldız’ı ilerleyen günlerde Maraşlı dizisiyle atv ekranında izleyiciyle buluşacak olan Alina Boz oldu.

Yılın Oyuncusu ise yine yakın zamanda “Akıncı” dizisiyle atv ekranında boy gösterecek olan Şükrü Özyıldız seçildi. 2020’nin Ekran Yüzü’yse yine atv’den seçilerek Kim Milyoner Olmak İster’in başarılı sunucusu Kenan İmirzalıoğlu oldu.

Kim Milyoner Olmak İster

Başarılı sunucuyla ilgili bir başka gelişmede geçtiğimiz günlerde Kim Milyoner Olmak İster stüdyosunda yaşandı. Oyuncu Sinem Kobal ile evli olan ve geçtiğimiz günlerde baba olan Kenan İmirzalıoğlu, ileride kızı Lalin’in meslek seçimine karışmayacağını söyledi. Yarışmaya katılan bir finalistin Lalin’in sinemacı bir aileden geldiğini vurgulaması üzerine sunucudan enteresan bir yanıt geldi…

Kuruluş Osman’a bir ödül daha

atv ekranında her Çarşamba yayınlanan ve ilgiyle izlenen yapımın başarılı oyuncusu Burak Özçivi,t İstanbul Üniversitesi tarafından düzenlenen ve 135 bin oy sonucunda dağıtılan ödüllerde “Yılın En İyi Erkek Yıldızı” seçildi. Yılın en iyi senaristi kategorisinde ise ödül başarılı yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ’a gitti

Kuruluş Osman’ın gözde Alp’i: Burak çelik

atv ekranındaki ikinci sezonda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen Kuruluş Osman’da, Göktuğ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burak Çelik, diziyle ve rolüyle ilgili açıklamalarda bulundu. Burak Çelik, kadroya katıldığı dönem atlarla çalışmaya başlamanın kendisini çok etkilediğini ve ata binerken adeta onlarla bütünleştiğini hissettiğini söyledi Setteki uyumun üst düzeyde olduğu vurgulayan genç oyuncu “Burak Özçivit’le de çok iyi anlaştığını belirtti. Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Ahmet Yenilmez, Ragıp Savaş Usta ve deneyimli oyuncularaysa övgüler yağdıran yakışıklı oyuncu Kuruluş Osman’daki imajıyla yılın en dikkat çekici isimlerinden biri olarak kariyerinde popüler günler geçiriyor.

Maria ile Mustafa

Maria ile Mustafa’nın güzel yıldızı Jessica May geçtiğimiz günlerde yeni yaşına merhaba dedi. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan güzel yıldız doğum günüde kendisini sevenlerden bir istekte bulundu. Jessica May doğum günü için hayranlarından kanserle mücadele eden bir derneğe bağışta bulunmalarını istedi. Güzel yıldızın bu hareketi büyük takdir topladı.

Hepsi ve daha fazlası Pazar günü 11.45’te Dizi TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli