Sıradaki içerik:

KUZEY VE YILDIZ’IN BAŞI BELADA!

“DİDEM ARSLAN YILMAZ’LA VAZGEÇME”DE ŞÜPHELİ ÖLÜM ÜZERİNDEKİ SİS PERDESİ ARALANDI!

DİDEM ARSLAN YILMAZ

ÖZGE SEVİNÇ SORUŞTURMASINDA 2 KİŞİ TUTUKLANDI!

.

28 yaşındaki Özge Sevinç soruşturmasında gözaltına alınan 3 şüpheli dün Sındırgı Adliyesi’nde hakim karşısına çıktı. Şüphelilerden Ayşe Asar ve Cengiz Karataş “fuhuşa teşvik, insan ticareti ve kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma” suçlarından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Balıkesir L Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi. Yılmaz Akkoca ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

.

https://www.showtv.com.tr/programlar/sahne/didem-arslan-yilmazla-vazgecme-yayinlari-ses-getirdi-supheliler-tutuklandi/89533

.

SIRLAR DİDEM ARSLAN YILMAZ’LA VAZGEÇME PROGRAMINDA ORTAYA ÇIKTI!

 .

Özge Sevinç’in ailesi Show TV’de ekranlara gelen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına başvurunca, genç kızın şüpheli ölümü üzerindeki sis perdesi aralandı. Sevinç, 13 Temmuz’da Sındırgı Adliyesi’ne gidip kendisinden 40 yaş büyük kocası hakkında boşanma dilekçe verdi. Özge Sevinç adliyeden ayrıldıktan sonra da Yılmaz Akkoca isimli bir adamın evinde kalmaya başladı. İşte ne olduysa o 6 gün içinde oldu. Özge Sevinç önce yataklara düştü, ardından da yaşamını yitirdi.

.

https://www.showtv.com.tr/programlar/sahne/didem-arslan-yilmazla-vazgecme-ozge-sevincin-supheli-olumu/89354

.DİDEM ARSLAN YILMAZ

.

ŞİDDET, DARP, İŞKENCE!

.

Ancak Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında genç kadının, Ayşe Asar ve Cengiz Karataş tarafından kandırılıp, kendisinden 40 yaş büyük bir adamla  evlendirildiği ortaya çıktı. Talihsiz kadının, kocası tarafından 4 ay kilit altında tutulup sistematik işkence gördüğü ve  12 aylık bebeğinin de bir aileye satılmak istendiği yine canlı yayında öğrenildi. Programa bağlanan görgü tanıkları ise Özge Sevinç’in eşinden boşanma dilekçesi verdikten sonra yanında kaldığı Yılmaz Akkoca’yı işaret etti. Canlı yayına bağlanan bir izleyicinin “Akkoca’nın evinden bir kadının imdat çığlıklarını duydum!” sözleri üzerine soruşturmayı yürüten Sındırgı Cumhuriyet Savcılığı düğmeye bastı! Sındırgı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri Özge’nin en son kaldığı evin sahibi Yılmaz Akkoca’yla birlikte Ayşe Asar ve Cengiz Karataş’ı gözaltına aldı.

.

https://www.showtv.com.tr/programlar/sahne/didem-arslan-yilmazla-vazgecme-ozge-sevinc-sorusturmasinda-3-gozalti/89459

.

96 SAAT SÜREN İFADE!

.

Perşembe günü gözaltına alınan 3 şüpheli dün Sındırgı Adliyesi’nde hakim karşısına çıktı. Yılmaz Akkoca adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, Ayşe Asar ve Cengiz Karataş ise “fuhuşa teşvik, insan ticareti ve kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma” suçlarından tutuklandı!

.

https://www.showtv.com.tr/programlar/sahne/didem-arslan-yilmazla-vazgecme-ozge-sevincin-supheli-olumunde-2-tutuklama/89532

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli