e
sv

DİDEM ARSLAN YILMAZ’LA VAZGEÇME’DE İŞLEDİĞİ CİNAYETİ İTİRAF EDEN SÜLEYMAN GÜRBÜZ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ!

148 okunma — 09 Ekim 2020 00:13
DİDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGEÇME

SÜLEYMAN GÜRBÜZ HAKİM KARŞISINA ÇIKTI!

.

Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programında işlediği cinayeti itiraf eden Süleyman Gürbüz, Gediz İlçe Eminet Müdürlüğü’ndeki ifadesinin ardından Gediz Adliyesi’ne götürüldü.

.

Kütahya Gediz’de 2019 yılının Ocak ayında öldürülen Süleyman Yıldırım’ın katil zanlısı damadı Süleyman Gürbüz çıktı. Gürbüz, cinayetin tüm ayrıntılarını dün Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programının canlı yayınında anlattı.

.

KAYINVALİDESİNİ ÖLDÜRMEK İSTERKEN KAYINPEDERİNİ ÖLDÜRDÜ!

.

Süleyman Yıldırım, 3 Ocak 2019 yılında Kütahya’nın Gediz ilçesinde evinin önünde öldürüldü. Cinayet anında eşi, kızı Çiğdem ve damadı Süleyman Gürbüz vardı. Süleyman Yıldırım’ın kardeşi Ramazan Yıldırım katilin bir türlü bulunamaması üzerine​Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME ​programına başvurarak gerçeklerin ortaya çıkmasını istedi.

.

Canlı yayın sırasında Süleyman Yıldırım’ın kızı Çi̇ğdem i̇se önce “Babamı öldüren bıçak kimi̇n eli̇ndeydi̇, görmedi̇m!” dedi̇. Ardından da “Eli̇nde bıçak olan eşi̇mle annemi̇n arasında babam vardı.” dedi̇.

.  

.

İşte bu noktada gözlerin çevrildiği Süleyman Gürbüz’den çarpıcı bir itiraf geldi. “Kayınpederimi ben öldürmedim!” ​açıklaması yapan Gürbüz, ​Didem Arslan Yılmaz’​ın ısrarlı soruları karşısında cinayeti kendisinin işlediğini kabul etti.

.

Gürbüz, kayınvalidesiyle tartışması sırasında öfkelenip bıçakla kendisine saldırdığını, o sırada elindeki bıçağı kayınpederi Süleyman Yıldırım’a sapladığını anlattı.

.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI!

.

Yayın devam ederken Süleyman Gürbüz’ün ifadelerini ihbar olarak kabul eden İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ve Küçükçekmece İlçe Müdürlüğü ekipleri, canlı yayında Süleyman Gürbüz’ü gözaltına aldı.

.

DİDEM ARSLAN YILMAZ'LA VAZGEÇME

.

Gürbüz, ifadesi alınmak üzere önce Küçükçekmece Kanarya Polis Merkezi’ne götürüldü. Sabah saatlerinde ise ​katil zanlısı Süleyman Gürbüz, Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki ifadesinin ardından Gediz Adliyesi’ne sevk edildi.

.

https://www.showtv.com.tr/programlar/sahne/didem-arslan-yilmazla-vazgecme-kayinpederini-bicaklayan-suleyman-gurbuz-kutahyada-hakim-karsisina-cikacak/90149

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli