Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

‘DİDEM ARSLAN YILMAZ’LA VAZGEÇME’ YAYINI İHBAR KABUL EDİLDİ

30 GÜNDÜR KAYIP OLAN KAĞAN KAVAS, MEZARLIKTA ARANIYOR

 

3 Kasım günü İzmir Menemen’de şüpheli bir şekilde kayıplara karışan 32 yaşındaki Kağan Kavas, Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programında aranıyor. Kaybolduğu gün at binmek üzere evden çıkan Kavas, o gün eve dönmedi ve telefon sinyali en son Menemen’de bir sulama kanalının çevresinden geldi. Kaan’ın hayatından endişe eden ailesi, oğlunun bulunması için Show TV’de ekranlara gelen Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programına geldi.

 

GİZLİ TANIKTAN KAN DONDURAN İDDİALAR

 

Programda aramalar devam ederken, yayına bağlanan gizli tanık korkunç bir iddia ortaya attı. Gizli tanık, “Çok yakın bir akrabasından Kağan’ı öldürdüklerini duydum. Kağan’ı, Harun’un yattığı mezarlıkta öldürdüler.” ifadesini kullandı. Bu ifadeler karşısında stüdyo buz keserken Kağan’ın annesi Fatma Kavas, gözyaşlarına engel olamadı. Yayını ihbar kabul eden Menemen İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler söz konusu mezarlıkta arama çalışması yapılması için harekete geçti.

 

İşte o anlar;

https://www.showtv.com.tr/programlar/sahne/didem-arslan-yilmazla-vazgecme-vazgecme-yayini-ihbar-kabul-edildi-arama-basladi/91574

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli