Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

ÇUKUR’UN YENİ BÖLÜMÜNDEN ÖN İZLEME SAHNESİ YAYINLANDI!

“BİRBİRİMİZİ AFFETMEYİ ÖĞRENECEĞİZ!”

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Koçovalı ailesinin bir araya geldiği sahnede Vartolu ile Cumali arasında gerilim artarken, Yamaç’ın yaptığı konuşma dikkat çekiyor. Ailesinin birbirini affetmesini ve bir arada olmasını isteyen Yamaç’a ilk tepki ise Efsun’dan geliyor. Efsun’un tepkisine karşı Yamaç’ın ne yapacağı merakla bekleniyor.

ÇUKUR’DA NELER OLACAK?

Yamaç’ın oyunlarıyla arka arkaya darbe alan Vartolu, bu sefer ipleri eline alacak. Amca’nın gücünü azaltmak için harekete geçen Yamaç, Vartolu’nun akıl dolu oyunuyla neye uğradığını şaşıracak. Efsun’la Sultan arasındaki gerilim devam ederken, Yamaç ve Efsun’un gündemi aldıkları bir bilgiyle tamamen değişecek. Karaca’nın ölümünü örtbas etmeye çalışan Amca, Karaca’nın kendiliğinden gittiğine aileyi ikna etmeye çalışacak. Oynadığı son kozla zafere ulaştığını düşünen Kulkan, hiç beklemediği bir düşmanla karşılaşacak ve bu karşılaşma nefesleri kesecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, Genco Özak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

İşte “Çukur”un 4. Sezon 33. Bölümünden Ön İzleme Sahnesi;

https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/cukur-125-bolum-on-izlemesi/95311

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli