Sıradaki içerik:

GİZLİ GÖREV – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – SAAT 00.20

ÇUKUR’UN MERAKLA BEKLENEN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

“BÖYLE DURAMIYORUM!”

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Kulkan Erdenet’in ilk defa görüldüğü tanıtımda gerilim giderek yükseliyor. Kulkan’ın gelişi, “Erdenet ailesinde dengeler nasıl değişecek?” sorusunu akıllara getirirken, Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki savaşın gidişatı da merak ediliyor. Akın’ın harekete geçmek için Yamaç’la konuştuğu tanıtımda ikilinin neler yapacağı heyecanla bekleniyor.

ÇUKUR’DA NELER OLDU?

 

Koçovalı ailesinden intikam almak isteyen Çağatay, Selim’i bıçakladı. Çağatay’ın ele geçirdiği tapularla birlikte kanlar içinde mahalleye geri dönen Selim, son nefesini Çukur’da verdi. Selim’in ölüm haberi Koçovalı evine adeta ateş düşürürken, babasının ölümüyle yıkılan Akın, gözü dönmüş bir şekilde Erdenetler’e saldırmak için harekete geçti. Yamaç ise Çağatay’ın, Selim’i öldürmesinin ardından Erdenetler’e karşı intikam savaşını açtı. Yamaç’ı, Cengiz’e karşı uyarmak için gelen Efsun, Selim’in öldüğünü öğrenirken Yamaç, Efsun’a “Yamaç Koçovalı geliyor de, saklansınlar!” diyerek açıkça Cengiz ve Çağatay’a mesajını iletmesini söyledi. Eski Yamaç Koçovalı’nın resmen geri döndüğü bölümde intikam için gözünü karartan Yamaç, Çukur’u da bir araya topladı. Yamaç’ın elindeki kozu olan altınları Ogeday’ın bulmasıyla rahatlayan Cengiz’e ise asıl büyük darbe finalde yine Yamaç’tan geldi. Erdenetler’e ait bütün fabrikaları havaya uçuran Yamaç, gücünü bir kez daha gösterdi.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İşte “Çukur”un 4. Sezon 15. Bölüm 1. Tanıtımı;

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/cukur-107-bolum-fragmani/91766

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli