e
sv

ÇUKUR’UN HEYECAN DOLU YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

151 okunma — 09 Ekim 2020 22:40
Çukur

“SEN BENİM KİM OLDUĞUMU ANLAYAMADIN…”

.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Arık Böke’nin saldırıya geçtiği anların dikkat çektiği tanıtımda aksiyon hız kesmiyor. Akın’ın çatının tepesinde olduğu anlar korkuturken Yamaç, Cengiz’e doğrulttuğu silahın boş çıkmasıyla şok oluyor. Cengiz’in adamlarının Yamaç’ın etrafını sardığı anlar gerilimi arttırırken “Cengiz, Yamaç’ı vuracak mı?” sorusu akıllara geliyor.

.

Çukur

.

ÇUKUR’DA NELER OLACAK?

.

Yamaç son hamlesinden sonra karşısında ilk defa en az kendisi kadar zeki bir düşmanı olduğunu fark edecek. Cengiz’in isteğiyle Arık’ı korumak zorunda kalan Yamaç aynı zamanda Çukur’u da korumak için Arık’la nefes kesen bir mücadeleye girecek. Yamaç, aldığı zorlu görevi başarabilmek için Vartolu’dan yardım isterken ikisinin kurduğu zekice oyunun sonuçları merakla beklenecek. Efsun, içine düştüğü zor durumdan beklenmedik, eski bir müttefikinin yardımıyla çıkacak. Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Cumali’nin Erdenetler’e karşı yaptığı son hamle Çukur’u, Yamaç’ı ve Erdenetler’i geri dönülmez bir yola sürükleyecek.

.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

.

Çukur  .

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

.

İşte “Çukur”un 4. Sezon 6. Bölüm 1.Tanıtımı:

https://www.showtv.com.tr/dizi/fragman/cukur-99-bolum-fragmani/90163

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli