Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 9 OCAK CUMARTESİ SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

 

 

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

9 OCAK CUMARTESİ/17.00

Genel İzleyici

SÜRPRİZ YARIŞMACILARLA EĞLENCE DOLU ANLAR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Seslendirme Sanatçıları Mustafa Oral, Aysun Topar ve Begüm Günceler yarışacak. Günün ana soruları, “Çocuklar mı daha çok konuşur yoksa büyükler mi?” ve “Büyüklerin de doğum günü kutlanır mı?” olacak.

Yarışmacılardan Mustafa Oral, çocukların çok sevdiği Kral Şakir filminde Kral Şakir’in seslendirmeni; Aysun Topar, Heidi filminde Clara karakterinin seslendirmeni; Begüm Günceler ise Karlar Ülkesi filminde Elsa’nın seslendirmenidir. Yarışmacılar, hayat verdikleri karakterlerle hem çocuklara hem ekran başındakilere seslenecekler. Melisa‘dan bağlantılar konusunda yeni bilgiler öğreneceğiniz bu bölümde Aras, şef olmaya karar verip lezzetli yemekler yapacak. Kami ise Doğa Rutkay Kamal’ın söylediği tekerlemeleri tekrar etmekte biraz zorlanacak ve eğlenceli anlar yaşanacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 9 Ocak Cumartesi günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli