Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 7 MART PAZAR SAAT 17.00

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

7 MART PAZAR/17.00

Genel İzleyici

SEVİMLİ MİNİK EMİR, DOĞA RUTKAY KAMAL İLE RÖPORTAJ YAPIYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; müzisyenler Deha Bilimlier, Gökçe Kırgız, Yılmaz Taner yarışacak. Günün ana soruları, “Spor güçlü olmak için mi yapılır yoksa sağlıklı olmak için mi?” ve “Çocuklar masal okunmasını mı daha çok sever yoksa ninni söylenmesini mi?” olacak.

Çocuktan Al Haberi bu bölümde ünlü müzisyenleri yarışmacı olacak ağırlayacak. Melisa, sinirlenmemenin yöntemlerini anlatırken Aras, sorduğu bilmecelerle kafaları karıştıracak. Kami, anlattığı hikaye ile ilgili sorular sorarak Doğa Rutkay Kamal’ı ve yarışmacıları oldukça zorlayacak. Ena, Mavi Başlıklı Kız olduğunu ve kurtla olan yakın arkadaşlığını paylaşacak. Emir ise ünlü bir futbolcu olarak Doğa Rutkay Kamal ile röportaj yapacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 7 Mart Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli