Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 6 MART CUMARTESİ SAAT 16.30

Ciner Yayın Holding

Kurumsal İletişim Direktörlüğü

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

6 MART CUMARTESİ/16.30

Genel İzleyici

ÇOCUKLAR MI DAHA ÇABUK YABANCI DİL ÖĞRENİR YOKSA BÜYÜKLER Mİ?

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi’nde bugün; Serap Cambaz, Eren Çetin Göze, Aysu Özkan yarışacak. Günün ana soruları, “Çocuklar mı daha çabuk yabancı dil öğrenir yoksa büyükler mi?” ve “Yemek yedikten sonra uykumuz gelir mi?” olacak.

Ena‘nın yarışma kazandığı dansını sizlerle paylaşacağı bu bölümde Melisa, Doğa Rutkay Kamal ve yarışmacılara İngilizce öğretirken herkesi güldürecek. Kami, anlattığı fıkrayla eğlenceli anlar yaşatırken Ela, “Overlok makinesi ayağınıza geldi.” metnini ezbere söyleyerek çok şaşırtacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 6 Mart Cumartesi günü saat 16.30’da yeni bölümüyle Show TV’de!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli