Sıradaki içerik:

YABANCI SİNEMA – SUÇ AĞI – 5 TEMMUZ PAZARTESİ – 21.30

ÇOCUKTAN AL HABERİ // 6 ARALIK PAZAR SAAT 17.00

YENİ BÖLÜM

ÇOCUKTAN AL HABERİ

6 ARALIK PAZAR/17.00

Genel İzleyici

ÇOCUKLARLA EĞLENCE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Ekranların en eğlenceli ve en sıra dışı yarışma programı Çocuktan Al Haberi, Doğa Rutkay Kamal‘ın neşeli sunumuyla, yepyeni ve birbirinden tatlı 9 çocukla birlikte hafta sonu Show TV‘de!

Birbirinden sevimli çocukların kendilerine sorulan sorulara tam bir doğallık içinde verdikleri yanıtlar izleyiciyi kimi zaman şaşırtıyor, kimi zaman kahkahaya boğuyor. Doğa Rutkay Kamal ile çocuklar arasındaki diyaloglar yarışmaya renk katıyor.

9 çocuk ve 3 yarışmacının yer alacağı programda, yarışmacılar çocukların verdikleri cevapları doğru tahmin ederek topladığı puanlarla yarışmanın sonunda muhteşem ödüller kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi‘nde bugün; Hilal Uysal, Fadime İmran Göktürk ve Osman Burak Uzuner yarışacak. Günün ana soruları, “Büyükler mi spor yapmayı daha çok sever yoksa çocuklar mı?” ve “Saçımız mı daha çabuk uzar yoksa boyumuz mu?” olacak.

Ena‘nın oyun hamurundan yapılan biblosuna kızacağı bu bölümde Kami, Doğa ile birlikte ‘Evet-Hayır’ oyunu oynayacak. Aras‘ın sorulara verdiği cevaplar ve kağıttan kurbağası izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak. Emir‘den arabaların nasıl icat edildiğini öğrenirken, Ali Demir‘in köyde yaşadıkları herkesin içini ısıtacak.

Doğa Rutkay Kamal‘ın sunumuyla minikleri ve onların kocaman dünyasını keşfedeceğiniz Çocuktan Al Haberi‘nde çok eğleneceksiniz!

Çocuktan Al Haberi”, 6 Aralık Pazar günü saat 17.00’de yeni bölümüyle Show TV’de

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli